Yuyao Ollin Fotovoltaik Technology Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd.

iyi kalite Katlanır Güneş Panelleri satış için
Ollin PV güneş 3 yıldır güvenilir tedarikçimizdir. İşbirliğimizin en keyifli olduğuna şüphe yok.

—— Md.Irfanul haq bhuyain

Panel harika çalışıyor, ancak bunun için ayrı bir donanım sipariş etmeyi unutmayın. İki adet 12 volt bataryaya bağlı bu panele sahibim ve p için bir hava pompası çalıştırıyorum.

—— Jorge Ayala

Ben sohbet şimdi

Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd.
laminasyon makinesi Fabrikamız otomatik Kaynak Makinası Güneş Modülü Test Tezgahı Show room Oda ofis Tatilimiz güneş pili testi tezgahı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Güney Amerika
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : OLLIN PV
Yıllık satış : 500-800
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 70% - 80%
Yuyao Ollin Fotovoltaik Technology Co, Ltd 2008 yılında kurulmuştur. Araştırma, geliştirme, üretim, satış ve güneş paneli hizmet yapan profesyonel bir üreticisidir. Biz uygun ulaşım erişimi ile yuyao bulunmaktadır. Sıkı kalite kontrol ve düşünceli müşteri hizmetine adanmış, deneyimli personelimiz her zaman ihtiyaçlarınızı görüşmek ve tam müşteri memnuniyeti sağlamak için kullanılabilir. Son yıllarda firmamız, lamine makine, hücre kesme makinesi, güç test makinesi de dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş ekipman tanıttı, ayrıca CE sertifikaları elde ettik. Ürünlerimiz ayrıca Asya, Ortadoğu, Güney Amerika ve Afica gibi ülkelerde ve bölgelerde müşterilere ihraç edilmektedir. Biz de hoşgeldin oem ve ODM siparişleri. Mevcut bir ürünü kataloğumuzdan seçerek veya uygulamanız için mühendislik yardımı ararken, müşteri hizmetleri merkezimizle kaynak gereksinimleriniz hakkında konuşabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve Asya, Afrika, Avrupa ve Orta Doğu gibi dünya çapında farklı pazarlarda büyük beğeni toplamaktadır. Tam donanımlı tesislerimiz, mükemmel kalite kontrol ve üretimin tüm aşamalarında hızlı teslimat, tüm müşterilerimizin memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.

Bu yeni yüzyılda “Yeşil, Enerji tasarrufu, Çevre koruma” kavramına bağlı kalınarak, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak daha yüksek kalitede ve daha ileriye dönük bir inovasyon arayışındayız.

İletişim bilgileri
Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Elsa

Tel: 86-574-62566176

Faks: 86-574-62566175

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)