Yuyao Ollin Fotovoltaik Technology Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
iyi kalite Katlanır Güneş Panelleri satış için
Ollin PV güneş 3 yıldır güvenilir tedarikçimizdir. İşbirliğimizin en keyifli olduğuna şüphe yok.

—— Md.Irfanul haq bhuyain

Panel harika çalışıyor, ancak bunun için ayrı bir donanım sipariş etmeyi unutmayın. İki adet 12 volt bataryaya bağlı bu panele sahibim ve p için bir hava pompası çalıştırıyorum.

—— Jorge Ayala

Ben sohbet şimdi

Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd.
laminasyon makinesi Fabrikamız otomatik Kaynak Makinası Güneş Modülü Test Tezgahı Show room Oda ofis Tatilimiz güneş pili testi tezgahı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Güney Amerika
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : OLLIN PV
Yıllık satış : 500-800
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 70% - 80%
Biz kristal silikon (mono ve çoklu) güneş panelleri, güneş aydınlatma sistemleri, güneş enerjisi sistemleri ve diğer fotovoltaik ürünlerin geliştirilmesi ve üretimi için ayrılmıştır. Ürünlerimiz mono / poly güneş panelleri / hücreleri, güneş bahçe aydınlatma, güneş çim aydınlatma, güneş trafik ışıkları, güneş enerjisi böcek dezenfeksiyon lambaları, güneş el sanatları ve çeşitli güneş enerjisi sistemleri de dahil olmak üzere çoğunlukla ihracat için vardır. Yüksek kaliteye, güçlü üretim kapasitesine ve satış sonrası hizmetlere güvenerek, uluslararası pazarda başarılı bir şekilde başarılı olduk ve iyi bir marka itibarı elde ettik.

Piyasada rekabet avantajı sağlamak için müşteriye maliyet ve kalite açısından en iyi çözümü sunabiliriz. Bir yandan, geniş bir yelpazede güneş ürünleri sunan güvenilir bir tedarikçiyiz; Öte yandan, uzman tavsiyeleri, kısa montaj ve teslim süreleri sağlayan ve bireysel müşteri ihtiyaçlarına göre tasarım ve üretim sağlayan kanıtlanmış bir mühendislik firmasıyız.

Firmamız müşterinin isteklerine göre çeşitli güneş panelleri / modülleri ve güneş ürünleri üretebilir ve ayrıca OEM hizmeti sağlayabilir. Fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz ve dünyanın her yerinden müşterilerle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz!

Neden bizi seçmelisiniz

1. Mükemmel verimlilik, Kolay Kurulum ve Bakım

2. Düşük Işıkta Üstün Performans

3. Yüksek şeffaf, Düşük Demir, Temperli Cam

4. Yüksek Rüzgar Basıncı ve Kar Yüküne Dayanma Yeteneği

5. sızıntı ve çerçeve deformasyonu ortadan kaldırmak için gelişmiş modül sızdırmazlık teknolojisi

6. özelleştirilmiş müşterinin özel gereksinimleri karşılamak için yeteneği

İletişim bilgileri
Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Elsa

Tel: 86-574-62566176

Faks: 86-574-62566175

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)