Mesaj gönder
Ana sayfa

Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili
Yuyao Ollin Fotovoltaik Technology Co, Ltd 2008 yılında kurulmuştur. Araştırma, geliştirme, üretim, satış ve güneş paneli hizmet yapan profesyonel bir üreticisidir. Biz uygun ulaşım erişimi ile yuyao bulunmaktadır. Sıkı kalite kontrol ve düşünceli müşteri hizmetine adanmış, deneyimli personelimiz her zaman ihtiyaçlarınızı görüşmek ve tam müşteri memnuniyeti sağlamak için kullanılabilir. Son yıllarda firmamız, lamine makine, hücre kesme makinesi, güç test makinesi de dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş ekipman tanıttı, ayrıca CE sertifikaları elde ettik. Ürünlerimiz ayrıca Asya, Ortadoğu, Güney Amerika ve Afica gibi ülkelerde ve bölgelerde müşterilere ihraç edilmektedir. Biz de hoşgeldin oem ve ODM siparişleri. Mevcut bir ürünü kataloğumuzdan seçerek veya uygulamanız için mühendislik yardımı ararken, müşteri hizmetleri merkezimizle kaynak gereksinimleriniz hakkında konuşabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve Asya, Afrika, Avrupa ve Orta Doğu gibi dünya çapında farklı pazarlarda büyük beğeni toplamaktadır. Tam donanımlı tesislerimiz, mükemmel kalite kontrol ve üretimin tüm aşamalarında hızlı teslimat, tüm müşterilerimizin memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.

Bu yeni yüzyılda “Yeşil, Enerji tasarrufu, Çevre koruma” kavramına bağlı kalınarak, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak daha yüksek kalitede ve daha ileriye dönük bir inovasyon arayışındayız.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Yuyao Ollin Fotovoltaik Teknolojisi Co., Ltd2008 yılında kurulan Ningbo Yuyao City, Zhejiang Eyaleti, Çin'de bulunmaktadır. Biz profesyonel bir güneş panelleri, güneş fenerleri üreticisiyiz ve ayrıca bazı güneş ev sistemleri kuruyoruz.Yıllık güneş paneli üretimimiz 100 MW'a ve güneş fenerleri için yüz binlere ulaşıyor. ISO: 9001 ve CE sertifikasını arka arkaya aldık.Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve Asya, Afrika, Avrupa ve Orta Doğu gibi dünya genelindeki çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni toplamaktadır. İyi donanımlı tesislerimiz, mükemmel kalite kontrolümüz ve dünyanın her yerinde hızlı teslimat üretim aşamaları, tüm müşterilerimizin memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.

Bu yeni yüzyılda "Yeşil, Enerji tasarrufu, Çevreyi koruma" konseptine bağlı kalarak, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak daha yüksek kalite ve daha ileriye dönük yenilik arayışındayız.

Umarım müşterilerimizle birlikte büyümeye ve gelişmeye devam etme ve daha parlak hale getirme fırsatını yakalayabiliriz.

yeni enerji sektörümüz için başarılar.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : OLLIN GÜNEŞ

No. Çalışanları : 100~500

Yıllık satış : 500000-80000000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Yuyao Ollin Photovoltaic Technology Co., Ltd. Sertifikalar